سلام دوستان مدتها بود كه در نظر داشتيم تا با در اختيار گرفتن سالن ورزشي سر پوشيده با فراخوان و دعوت از فرزندان و پيشكسوتان آهنشهر نسبت به تشكيل تيم هاي فوتسال و واليبال و... اقدام نمائيم كه يقينا دستاوردهاي بزرگي نيزبهمراه دارد با اشاره كوتاه به چند نكته: گردهمايي دوستان در يك محيط ورزشي -ايجاد صميميت و اتحاد بيشتر-باخبر بودن از اوضاع و احوال يكديگر-تشكيل تيم هاي ورزشي بياد آن روزهاي فراموش نشدني -با برگزاري همايش هاي ورزشي و  مسابقات براي تجليل از شهداي ورزشكار و پيشكسوتان وديگر بزرگان آهنشهر و....

بالاخره با همكاري دوست بزرگوارمان جناب آقاي يوسف صادقي از فرزندان آهنشهر كه از فعالترين اعضاء  وبلاگمان بوده  واز روزي كه به جمع ما پيوستن در همه زمينه هاي فرهنگي و ارزشي با ما همكاري فوق العاده اي داشتن با تلاش قابل تحسين توانستند بهترين و پر طرفدارترين سانس سالن را در روزهاي جمعه از ساعت 11 الي 12:30 در تهران خ انقلاب -خ قزوين -خ مرادي سالن ورزشي مرحوم دهداري براي فرزندان آهنشهر در اختيار بگيرند.ضمن سپاس و تشكر از ايشان از كليه آهنشهريان عزيز جهت شروع اين حركت بزرگ ورزشي دعوت بعمل مياوريم .

وعده ما روز 21 آبانماه ساعت 11 صبح سالن ورزشي مرحوم دهداري

نوشته شده توسط سایت آهنشهر در ساعت 17:35 | لینک  | 

بازگشت همه بسوي اوست

با اندوه فراوان به اطلاع مي رساند خانم روح انگيز مهذب همسر زنده ياد پرويز سحرخيز و مادر دوستان گرانقدرمان كيومرث ، کامران و مهدی سحرخيز بامداد امروز چشم از جهان فروبسته اند . ضمن تسليت به خانواده محترم سحرخيز و جامعه آهن شهريان ، براي بازماندگان و وابستگان آن مرحومه مغفوره آرزوي صبر و شكيبايي داريم . ضمنا بنا به اطلاعات واصله ايشان در تهران به خاك سپرده خواهند شد ، مجلس سوم در روز پنج شنبه مورخ ۲۰ آبان از ساعت ۱۵ الی ۱۷ در مسجد برخوردار شهر يزد برقرار خواهد بود ( توجه :  برنامه مجلس هفتم در يزد كنسل شده و در تهران برگزار خواهد شد )

باسلام وعرض ادب به تمامی عزیزانی که باهمراهیشان قدری از این غم جانکاه کاستندومرادر پذیرش باورنکردنی فقدان مادرم یاریم کردندسرتعظیم بر خاک میسایم.وداع با عزیانمان چه سخت وبس باورنکردنیست. اری یکی دیگرازاهنشهریان الان چندروزی است که درخاک سردمنزل گزیده ومانند تمامی عزیزانمان همسفرخورشیدشده است یادوخاطره تمام عزیزانمان که همسفران خورشیدشده اند گرامی.در پایان دست تمامی عزیزانم را به گرمی میفشارم وازخداوند برایشان سر بلندی و توفیق ارزومندم.خانواده سحرخیز
نوشته شده توسط گروه خبر در ساعت 21:6 | لینک  | 

سلام دوستان با توجه به استقبال ورزش دوستان و ورزشكاران عزيز آهنشهري و تداوم رقابتها به اميد  پررنگتر شدن رفاقتها تصميم به برگزاري يك نظرسنجي با چند سئوال نموديم كه اميدواريم با شروع روزهاي سرد پائيزي وبلاگي گرم و پر مخاطب داشته باشيم :

1- شما طرفدار كداميك از تيم هاي ليگ برتر ايران ميباشيد ؟ الف- استقلال  ب- پيروزي  ج - تراكتور سازي  د- ساير(با ذكر نام باشگاه)

2- به نظر شما بهترين بازيكن فوتبال ايران و محبوبترين آن چه كساني ميباشند ؟ (بعلت كثرت اسامي انتخاب و اعلام با شماست)

3- به نظر شما محبوبترين ورزشكار آهنشهر و بهترين فوتباليست از فرزندان ديروز آهنشهر كداميك از دوستانمان بودند؟ (معرفي حداكثردو نفر از هرمورد درخواستي)

4- لطفا يك تيم از باشگاههاي فوتبال خارجي و بازيكن خارجي مورد علاقه خودتان را اعلام فرماييد؟


نوشته شده توسط سایت آهنشهر در ساعت 14:23 | لینک  | 

باسلام خدمت دوستان و عزيزان

به اطلاع مي رساند خانم عطار دبير گرانقدرمان كه به تازگي از خوزستان تشريف آورده اند روز پنج شنبه اين هفته 13 آبان در خانه خودشان حضور خواهند داشت . مقرر است جمعي از دوستان براي ديدن ايشان و عرض تسليت خدمتشان بروند . چنانچه تمايل به شركت در اين ديدار داشته باشيد با نويسندگان وبلاگ تماس بگيريد . ضمنا در صورت امكان به دوستان و آشنايان اطلاع رساني فرماييد .

فرزندان خوب و مهربانم سلام. از همه شما عزیزانی که لطف فرموده وخود را درغم من شریک دانسته اید کمال تشکر را دارم واز خداوند منان موفقیت وسلا مت همیشگی شما را خواستارم. حميده عطار

نوشته شده توسط گروه خبر در ساعت 20:15 | لینک  | 

    دوستان هفته اول با استقبال چشمگيري از اكثر ورزشكاران و فوتبالدوستان آهنشهري همراه بود و باز هم به بهانه رقابت دوستان از حال و هواي يكديگر باخبر شديم و با خواندن  نظرات اساميه دوستان را كه ميديديم خود به خود ارتباطي قلبي با يك نشاط و توام با خوشنودي كه  نويد پايداري يك رفاقت قديمي  و برقراري ارتباطي فراموش نشدني را ميداد حس ميكرديم .با تبريك مجدد به آقاي فرامرز شمس نفر اول هفته اول ماه .اما مسابقه اين هفته :الف- استقلال - راه آهن  ب-استيل آذين - پرسپوليس ج- منچستر يونايتد - تاتنهام د- بارسلونا - سويا ه- آث ميلان - يوونتوس و- بايرن مونيخ - فرايبورگ دوستان جهت سهولت ارسال نظرات نتايج بازيها را باحرف الفبا تعريف شده  آن بازي اعلام فرماييد.

با جمع بندي نتايج هفته اول و دوم آقاي فرامرز شمس با كسب 23 امتيازنفر اول آقاي حيدر خليلي با كسب 17 امتيازنفر دوم و آقاي يداله طهماسب پور با كسب 14 امتياز در رده سوم قرار گرفته اند.

نوشته شده توسط سایت آهنشهر در ساعت 12:3 | لینک  | 

طي تماس تلفني با آقاي قاسم اوليايي عزيز ياور هميشگي و خستگي ناپذير وبلاگمان با خبر شديم خانم  زري كاظمي  فرزند آقاي عليرضا كاظمي دوست عزيز و  بزرگوارمان و خانم وليپور يكي از موفق ترين فرزندان آهنشهر با كسب رتبه 350 كنكور سراسري در رشته معماري دانشگاه هنر اصفهان پذيرفته شده اندبا تبريك به ايشان و خانوااده گراميشان موفقيت هاي روز افزون اين فرزند آهنشهر را از درگاه خداوند متعال آرزومنديم .
نوشته شده توسط سایت آهنشهر در ساعت 9:37 | لینک  |